Zakuwanie przewodów hydraulicznych.

Od początku istnienia firmy główną usługą wykonywaną na miejscu było zakuwanie przewodów hydraulicznych.

Obecnie zakuwamy przewody od średnicy DN2 do DN50. Na stanie posiadamy kilka tysięcy indeksów z końcówkami do węży oraz wszelkiego rodzaju złączy kolanek i trójników. Zakuwamy na wysokiej jakości wężach takich producentów jak SEL, Semperit, Vitillo. Posiadamy możliwość zakucia przewodu o średnicach między DN6 a DN19 na miejscu u klienta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Produkcja i naprawa zasilaczy hydraulicznych

Zajmujemy się produkcją i naprawami zasilaczy hydraulicznych zarówno elektrycznych jak i spalinowych. Specjalizujemy się w produkcji agregatów stałej mocy stosowanych głównie przy łuparkach, prasach hydraulicznych. Ponadto oferujemy także agregaty do celów dydaktycznych dla szkół oraz techników rolniczych i mechanicznych.

Produkcja i regenaracja siłowników hydraulicznych

Posiadamy bogate doświadczenie w naprawie oraz produkcji siłowników hydraulicznych jednostronnego oraz dwustronnego działania. Z powodzeniem produkujemy z wysokiej jakości komponentów siłowniki do maszyn budowlanych drogowych oraz górniczych.

Naprawa przewodów wspomagania kierownicy

Od wielu lat zajmujemy się naprawą przewodów do wspomagania. Niestety z braku możliwości kupna nowych elementów naprawy odbywają się z wykożystaniem starych końcówek, całych lub tylko ich fragmentów. 90% napraw kończy się sukcesem a nasz produkt niejednokrotnie jakością przewyższa oryginał, jednak nie każdy wąż da się naprawić z wykorzystaniem starych elementów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 510 035 373